האם יש נושא בחייך שמטריד אותך? שמנהל אותך? שעוד לא הצלחת להבין למה הוא ממשיך למרות כל מה שאת/ה עושה? נושא כואב שמבקש תשומת לב והסתכלות מיוחדת? בדרך הקונסטלציה יש כמה אופציות לטפל בעניין:

סשן פרטני

הקונסטלציה המשפחתית, שפותחה על ידי התרפיסט ברט הלינגר בשנות ה-80, החלה במקור כעבודה קבוצתית. בשנים האחרונות התפתחה גם לעבודה הפרטנית ונכנסה לקליניקה. הקונסטלציה הפרטנית מאפשרת מרחב אינטימי של אחד על אחד, בו המונחה חווה על עצמו את הדמויות והתחושות.

פרטים נוספים

קונסטלצית נציגים

קונסטלציית נציגים זו חוויה משמעותית, מרגשת ומעוררת. לראות את החלקים שלך, את המכרים ובני המשפחה שלך חלקם בחיים וחלקם כבר לא, לראות את הסיפורים המשפחתיים שמתגלים, מופיעים מולך באופן שכזה, מיוצגים על ידי אנשים שאת רובם אתה לא מכיר והם לא מכירים אותך ואכשהו בדרך פלא הם יודעים לעומק.

פרטים נוספים

קונסטלציה בשדה ההריון והלידה

בהיותי דולה בעברי, מלווה בגישת Bot (תרפיה מכוונת לידה) ואמא שעברה לידות רבות בעצמה וליוותה נשים רבות מאוד בשדה זה, יש לי ניסיון רב ותשוקה רבה לעבודה סביב ההריון והלידה.

פרטים נוספים

סשן זוגי

הקונסטלציה בראייתה המערכתית מבינה שכשאנחנו עובדים עם זוג אנחנו בעצם עובדים עם שתי מערכות מורכבות, שנמצאות באינטראקציה מתמדת ומורכבת אחת מול השניה.

פרטים נוספים

סופרוויז׳ן-מפגשי הדרכה מקצועית למטפלים

אחת התמיכות ההכרחיות לכל מטפל זה מרחב לסופרוויז'ן - הדרכה מקצועית. מרחב בו יש מקום גם לרגשות שלנו כמטפלים, מרחב שמאפשר להבין מה המטופל צריך ממני ומה יתמוך בי כמטפל ומנחה.

פרטים נוספים